Volby do pracovní skupiny: hlasujeme

Do poloviny února bylo možné poslat své přihlášky do pracovní skupiny pro období 2020-2022. Termín proběhl a všechny přihlášky jsme řádně zaevidovali. Jejich počet nás bohužel překvapil. Proč bohužel? Nu, čtěte dále.

Přihlásili se 4 (slovy: čtyři) lidé, kteří mají chuť se aktivně podílet na dalším směřování disciplíny. Kteří to jsou a co se vám o sobě rozhodli sdělit?

Tomáš Eibl (*1989), Děčín: “Cyklotrialu se věnuji již 16 let. Po celou dobu svého působení se snažím aktivně závodit a objíždět jak národní tak mezinárodní závody s ohledem na časové a pracovní podmínky. V dosavadní pracovní skupině jsem působil cca 2 roky. Za tuto dobu pracovní skupina udělala velký kus práce a posunula český cyklotrial o několik levelů výše. A to hlavně zásluhou ostatních členů, kteří práci okolo českého cyklotrialu věnují o mnoho více času. V pracovní skupině by měl určitě být i nějaký zástupce ze strany jezdců, aby mohl hodnotit, porovnávat a připomínkovat závody z pohledu jezdce a vnést tak myšlenku i z té druhé strany. Z toho důvodu bych rád, pokračoval v působení v nové pracovní skupině.”

David Kalaš (*1977), Říčany: “Myslím, že jsem byl v dosavadní skupině přínosným členem a nerad bych odcházel od rozdělané práce. Jako cíl jsem si předsevzal dostat českého jezdce do finále WC/MS/EU a ideálně pak na stupně vítězů.”

Radek Janka (*1972), Olomouc: “Moje vize prace pracovní skupiny na období 2020-2022? Udělat Youth games atraktivní i pro jezdce, kteří nechtěji (nebo nezvládnou) bojovat o prvni tři místa. A připravit podmínky pro předání štafety.”

Roman Chvojka (*1977), Řevnice: “Byl bych moc rád kdyby opět všichni zase táhli za jeden provaz a posunuli tak Český cyklotrial zase o kus dál. Rád bych také s kolegy navázal na práci kterou jsme před lety započali. Jinak přeji všem ať se jim daří a ať se s kolem hlavně baví. Trialu zdar!”

Tím je seznam přihlášených kandidátů kompletní. “A co jste čekali?”, řeknete si možná. Upřímně – nevím, co jsme vlastně čekali. Tak jestli nám chcete alespoň trochu zvednout náladu, můžete nám poslat svůj hlas 🙂 I když samozřejmě při takto “velkém” zájmu ztrácí hlasování faktický význam. Hlasy podpory posílejte na známý e-mail info@ceskycyklotrial.cz do konce měsíce února. Díky za alespoň takovou minimální podporu.

3 komentáře u „Volby do pracovní skupiny: hlasujeme“

  1. Dobrý den, ahoj. Jsme rádi, za každého, který dělá něco pro ostatní a věnuje se předání trialu dalším generacím. 🙂 Děkujeme, Koubovi, Č. Budějovice.

  2. Ahoj všem, nakonec je dobře, že to takhle dopadlo. Ono remcat na pracovní skupinu není těžké, ale jít a udělat něco pro všechny a závazně jít s kůží na trh, to už za ním musí být vidět kus práce. Za váma ten kus práce vidět je. Asi nejvíc co kdy, kdo pro cyklotrial udělal, tak že moje plnná podpora.
    Libor Pecháček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *