Archiv pro rubriku: Znojmo 2021

Znojmo: změna propozic

Dle očekávání bylo nutné udělat drobné úpravy v propozicích tak, abychom splnili podmínky mimořádných hygienických opatření: nejen starty, ale i vyhlášení výsledků proto proběhnou ve třech vlnách tak, aby byl splněn požadovaný počet maximálně 50 osob najednou ve vymezeném prostoru závodiště. Dále upozorňujeme na nutnost prokázat se výsledkem alespoň antigenního testu (je možné i otestovat se na místě). Upravené propozice jsou zde: YG_propozice Znojmo 2021-1

Propozice: Znojmo – první závod sezony

Pokud klapnou všechna povolení, čeká nás tuto sobotu 22.5. první letošní závod ve Znojmě. Propozice najdete na tomto odkaze. Sledujte pečlivě během týdne web a facebook, protože samozřejmě všichni víme, že doba je nejistá a změny mohou přijít nečekaně kdykoliv. Kromě YouthGames kategorií jsou vypsané i open kategorie bez omezení věku včetně Open “Diamant” červené, takže se sveze opravdu každý, kdo o to stojí.

Kalendář závodů na sezonu 2021

Nikdo nevíme, co a jak letos bude – ale jisté je, že pokud nic nenaplánujeme, tak nebude nic. A proto přinášíme plán soutěží na sezonu 2021. Uvidíme, kolik jich bude moci proběhnout a kolik jich budeme, stejně jako vloni, muset škrtnout. Kalendář najdete zde.