Archiv pro rubriku: UCI C1/SP

Světový pohár zrušen

Během prázdnin padlo ze strany UCI rozhodnutí zrušit i zbývající dva závody Světového poháru, které zatím zbývaly v kalendáři v naději, že se pandemická situace “nějak vyřeší”. To se bohužel zatím neděje a letošní trialová sezona tedy bude nejen bez mistrovství světa a Evropy, ale i bez Světového poháru. Domácí sezona ale zatím své ořezané plány nemění a i přes dnes ohlášené znovuzavedené povinné nošení roušek od září (zatím jen ve vnitřních prostorách) bude – doufejme – moci pokračovat: 5. září Velká Bystřice (Youth Games + volné kategorie včetně elity!), 12. září Blansko (Český pohár a Youth Games), 3. října MČR v Českých Budějovicích a 10. října finálové kolo Českého poháru v Potštejně.

Fotogalerie Il Ciocco

Kdo by se chtěl v již asi definitivně podzimních dnech vrátit v obrázcích dva týdny zpátky do ještě zcela letního počasí v toskánském Il Cioccu, má možnost. Paměťové karty z Jirkova foťáku vydaly svá tajemství a nemusíte se bát – jako obvykle je to pestrá mozaika složená nejen trialu, ale i ostatních radostí života, které závody a jejich okolí nabídly. Samostatnou galerii má nejen mistrovství Evropy a navazující světový pohár, ale i těch pár volných dnů mezi nimi – tu si jistě najdete sami.

Není každý den posvícení

Do Il Ciocca se jezdci vrátili týden po mistrovství Evropy. Pořadatelé mezitím vyměnili modré bannery UEC za vínově červeně zbarvené UCI trials World Cup. Finálový závod svěťáku už tradičně přináší dvojnásobné body do celkového pořadí – každý se proto snaží ještě více než jindy urvat co nejlepší pořadí. Ne vždy ale vše vyjde podle plánů… Pokračování textu Není každý den posvícení