UCI Trials World Cup – deadlines

Federace UCI vyvěsila deadlines pro registrace na jednotlivé soutěže letošního Světového poháru – buďte v klidu, zatím všechny termíny stíháte :-) Kvalifikační kritéria pro účast na SP jsou v kategoriích elite 20″ a 26″ umístění do 4.-5. místa v Českém poháru 2016, v kategorii women prozatím bez omezení. Zájemci o účast na některém z podniků UCI Trials World Cup (kalendář) jsou povinni poslat svou přihlášku reprezentačnímu trenérovi Romanu Chvojkovi (roman@bikeprod.cz) nejpozději 14 dní před akcí! Při pohledu na výše uvedené deadlines možná i o něco dříve, ať má ČSC čas jezdce přihlásit.

Berlin Trials Cup 2017: videa

Výsledky z Berlína jste si mohli prohlédnout v minulém příspěvku, letos v nich však chybí česká jména – naši reprezentanti bohužel museli účast odříci dílem z časových důvodů, dílem kvůli nemocem, které si léčili na Mácháči. Se zdravotními problémy (zraněný prst na ruce) se potýká i Samko Hlavatý ze Slovenska, který se tak v Berlíně představil jen jako doprovod své sestry Eriky. Ta nastoupila v kategorii women. Šlo jim to oběma dobře, jak ukazuje její třetí místo. Blahopřejeme! Koho zajímá více informací, může si je přečíst na TribalZinu, komu stačí videa, má je zde: finále elite men, finále women.

Vídeň s Ninou Reichenbach

Už jen dva týdny zbývají do dalšího ze závodů UCI C1. Tentokrát na dosah ruky a navíc vhodný pro všechny věkové kategorie: dvoudenní King of Trials Vienna se koná 1.-2. dubna v samém srdci rakouského hlavního města na Rathaus Platze. Závod je zařazen do domácího seriálu ÖM a na své ti tak přijdou nejen elitní jezdci, ale i mládež a děti. Pořadatelé navíc ohlásili účast světové šampionky Niny Reichenbach v kategorii ladies. Soutěž se koná v rámci cyklistického veletrhu Argus Bike. Přihlášky nutno poslat do 25.3., propozice najdete dále v textu. Pokračování textu Vídeň s Ninou Reichenbach

Víkendový Berlín & Barcelona

Hned dvě trialové akce nabízí tento víkend. Zatímco indoorový Berlin Trials Cup se koná již počtvrté v rámci jarního cyklistického veletrhu hezky v teple pod střechou, tak ve Španělsku už se závodí od poloviny února venku – první kolo má za sebou Copa Osona i Copa Barcelona a tuto neděli zahájí závodem přímo v Barceloně i Copa Catalana. Jak uvádí server trialsport.es, závod bude mít opravdu velmi silné mezinárodní obsazení: kromě Benita Rose (ESP), Kenny Belaeye (BEL), Nicolase Valéeho (FRA), Andreie Burtona (GBR) nebo Joacyma Nymanna (SWE) se na startu ukáže i skupina českých jezdců – budeme jim držet palce výměnou za následný report a fotky :-)