Vöcklabruck: více než „jen“ světový pohár

OPRAVENÝ ODKAZ! Druhý prázdnnový víkend, 8. – 9. července, patří v trialovém kalendáři rakouskému Vöcklabrucku: druhé kolo UCI Trials světového poháru se bude konat právě zde. Dobrá dostupnost (z Prahy 315 km, z Olomouce 450 km) a připojení dětských kategorií v soutěži rakouského nároďáku ÖTSV Cup dělají z podniku atraktivní volbu pro české závodníky. Letos, aby toho nebylo málo, přidali pořadatelé ještě  bonus v podobě samostatné soutěže C1, která se jede poněkud nezvykle ve čtvrtek před svěťákem. Pokračování textu Vöcklabruck: více než „jen“ světový pohár

UCI termíny světových pohárů 2018

Letošní sezona je ještě téměř celá před námi, přesto už někteří koukají daleko dopředu. Pokud i vy přemýšlíte o tom, že byste organizovali v roce 2018 nějakou tu trialovou akci, tak vám možná přijde vhod informace o plánovaných termínech UCI Trials World Cup v příštím roce: #1 7.-8. 7. / #2 28.-29. 7. /#3 25.-26. 8./ #4 8.-9. 9./ #5 22.-23. 9. / #6 13.-14. 10. Místa soutěží zatím určená nejsou.

Decathlon ČP Praha: info

logo_DecathlonPátá soutěž Českého poháru v cyklotrialu spolu s mládežnickými Youth Games je naplánována na 1. července do Prahy. Hlavním sponzorem závodu je Decathlon Chodov a přímo před prodejnou se bude celý podnik odehrávat. Dětské kategorie od promesy po kadety, dospělí jezdci se můžou svézt v kategoriích open (zelená), expert (červená) a elite (žlutá). Podrobné informace k celé akci najdete zde, propozice čtěte na tomto odkaze. Sledujte i facebook Českého poháru, kde obden přibývají nové a nové informace!

Český pohár + YG Březová: report

brezCyklotrialový seriál pokračoval v sobotu v Březové u Sokolova společnou soutěží Youth Games a Českého poháru. Menší počet účastníků se bohužel dal předpokládat, kdo ale přijel, nelitoval. Pěkně postavené tratě, za což patří velký dík partě, která si vzala v pátek dovolenou a už od čtvrtečního večera kempovala v Březové. Závodilo se nejen v cyklotrialu, souběžně se v areálu Na Výsluní konal i závod horských kol – mládežnické mistrovství „O pohár Peruna“ a dospělé XC pod taktovkou místního klubu Team Bike Březová. Náš klub zastupovali bráši Vepřkovi spolu s Lukášem Jankou. Tom s velkým bodovým náskokem zvítězil v kategorii minime, Vojta skončil v benjaminech na čtvtém místě – kuriózně měli tři kluci po 17 bodech a o pořadí rozhodoval jednou počet nul, podruhé počet jedniček. Lukáš se v elitě umístil na místě třetím. Výsledky jsou na webu youthgames.cz, stejně jako report ze závodu. Fotogalerie zkuste u Saši Šillerové nebo u Jirky Sehnala.