Archiv pro rubriku: závody 2021

Slavnostní vyhlášení sezony

Rádi bychom jménem Biketrial klubu Olomouc pozvali všechny přátele a příznivce cyklotrialu na slavnostní vyhlášení sezony 2021 , které se koná tradičně ve Velkém sále Domu dětí a mládeže v Olomouci v sobotu 13. listopadu od 14 hodin. Pro všechny bude připravené občerstvení, káva a kulturní program.
Při této příležitosti je možné využít k tréninku trialpark ve Velké Bystřici nebo v případě nepřízně počasí novou halu Biketrial klubu Olomouc na fortu v Radíkově (pozor, jiný fort nez v minulých letech!) – ta bude otevřena v sobotu od 9:30 do 13:00, v neděli dle zájmu a domluvy. Po vyhlášení se se všemi rádi uvidíme v restauraci http://www.chataradikov.cz/, která se nachází hned vedle radíkovského fortu. V případě zájmu si zde můžete domluvit ubytování (rezervace na emailu: rezervace@chataradikov.cz) a trénovat i v něděli. Parkování jak osobních tak obytných aut je možné v areálu fortu za uzamčenou branou.

Znojmo: změna propozic

Dle očekávání bylo nutné udělat drobné úpravy v propozicích tak, abychom splnili podmínky mimořádných hygienických opatření: nejen starty, ale i vyhlášení výsledků proto proběhnou ve třech vlnách tak, aby byl splněn požadovaný počet maximálně 50 osob najednou ve vymezeném prostoru závodiště. Dále upozorňujeme na nutnost prokázat se výsledkem alespoň antigenního testu (je možné i otestovat se na místě). Upravené propozice jsou zde: YG_propozice Znojmo 2021-1